22.01.2023 - Brzezie - Gminne Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

Mamy to! MDP OSP Bolechowice zajęła 1 miejsce w Gminnych Halowych Młodzieżowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych!

W dniu 22.01.2023 r. odbyły się Gminne Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Szkole Podstawowej w miejscowości Brzezie. Zawody rozpoczęły się o godzinie 10:00, a zawodnicy w wieku 10-15 lat mieli do pokonania tor, w którym liczyła się szybkość, precyzja a także wiedza pożarnicza.

Z naszej jednostki wystartowała reprezentacja mieszana – Martyna Sendor, Oliwia Krzemińska, Maksymilian Stypuła oraz Szymon Szewczyk. Drużyna mimo mieszanego składu brała udział w klasyfikacji CHŁOPCY.

Nasza reprezentacja wywalczyła pierwsze miejsce w kategorii CHŁOPCY uzyskując 155,33 pkt.

Dodatkowo w klasyfikacji INDYWIDUALNEJ pierwsze miejsce zajął Szymon Szewczyk uzyskując 34,47 pkt oraz trzecie miejsce zajął Maksymilian Stypuła uzyskując 35,29 pkt.

Serdecznie gratulujemy naszej Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej i już dziś życzymy powodzenia na Zawodach Powiatowych!