04.03.2023 - Biały Kościół - III Powiatowe Halowe Zawody Sporotow-Pożarnicze MDP

W dniu 04.03.2023 r. odbyły się III Powiatowe Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w miejscowości Biały Kościół.

W zawodach brali udział zawodnicy w wieku 10-15 lat, którzy mieli do pokonania kilka konkurencji w których liczył się czas, precyzja, a także wiedza pożarnicza. W zawodach wzięło udział 138 zawodników w 28 drużynach.

Z naszej jednostki wystartowała reprezentacja mieszana – Martyna Sendor, Oliwia Krzemińska, Maksymilian Stypuła, Konrad Szczepka oraz Szymon Szewczyk. Drużyna brała udział w klasyfikacji CHŁOPCY.

Nasza reprezentacja zajęła dwunaste miejsce w kategorii CHŁOPCY uzyskując 149,22 pkt.

Gratulujemy!