Zmiany w naszej jednostce

W ostatnim czasie nastąpiły duże zmiany w naszej jednostce.

Oto kilka z nich:

- Zakupiono nowe szafki na ubrania bojowe oraz koszarowe. Szafki wykonane z solidnej konstrukcji stalowej z wysokiej jakości blachy europejskich producentów, na szafie praktyczny uchwyt na hełm strażacki, w podłodze otwory odprowadzające wodę, w każdej komorze drążek i zawieszki na ubrania. Dodatkowo każda szafka posiada zamykaną na kluczyk półkę gdzie druhowie mogą przechowywać swoje prywatne rzeczy. Zakupu został wykonany ze środków przyznanych z Gminy Zabierzów

- Remont sali OSP, objął odnowienie ścian, wymianę szafy, biurek i stołów oraz wymianę oświetlenia. Powstał kącik historyczny w którym można zobaczyć różnego rodzaju hełmy, puchary za osiągnięcia naszej jednostki w zawodach sportowo-pożarniczych czy też wszelakiego rodzaju pamiątki OSP jakie zachowały się z przed wielu lat. Wszystkie te prace w całości wykonali nasi druhowie, a pieniądze zostały pozyskane z budżetu gminy Zabierzów.

- Podczas remontu wygospodarowaliśmy nowe pomieszczenie dla naszej młodzieżowej drużyny pożarniczej i nowych druhów.

- Na placu przed remizą OSP została zamontowana brama elektryczna. Mechanizm został zamontowany w celu sprawniejszego wyjazdu naszych zastępów do akcji, wcześniej często nasze bramy były blokowane.

- Odnowiono ściany i zamontowano nowe oświetlenie garaży OSP oraz zamontowano wyciąg spalin.

Pragniemy również poinformować, że już od paru lat nasza jednostka jest pod pełnym monitoringiem oraz alarmem a zapewnia to odpowiednie zabezpieczenie naszego sprzętu przed kradzieżą.

Zapraszamy w nasze szeregi, jedna z nowych szafek może należeć do Ciebie.:)